سکستراپی » مقالات سکستراپی » خلاقیت در رابطه جنسی

خلاقیت در رابطه جنسی

راه هایی که می توانید به کمک آن ها رابطه جنسی متنوع تری داشته باشید

زوج های جوان بسیاری به ما مراجعه کرده اند و عنوان کرده اند که همیشه یک رابطه جنسی یکنواختی را با همسر خود داشته اند و این مسئله را دوست ندارند و به دنبال این هستند که بتوانند یک رابطه جنسی جدید و لذت بخش تری را تجربه کنند. که دیگر آن حالت یکنواختی را نداشته باشد.

خب باید بگوییم که در برخی از مواقع ممکن است به خاطر برخی از اختلالات جنسی همسر و شریک جنسی شما با یک روش خاصی ارضاء شود و شما را وادار کند تا از این روش در رابطه جنسی استفاده کنید اما آمار نشان داده است که چیزی نزدیک به 80 درصد از رابطه های جنسی یکنواخت می باشند و با انجام حرکت های تکراری صورت میگیرد.

امروز ما در کلینیک سکتراپی دکتر نجات چند نمونه از کارهایی که برای خلاقیت در رابطه جنسی می توانید از آن ها استفاده کنید تا یک رابطه تکراری و خسته کننده نداشته باشید را معرفی خواهیم کرد.

چطور رابه جنسی متفاوتی داشته باشید
رابطه جنسی متفاوت

[faq title=”سوالات مربوط به خلاقیت در رابطه جنسی” open1st=”1″ openAll=”0″][faq_item title=”مشکل تمایلات جنسی پایین را چطور حل کنیم؟” number=”1″]

اتفاقاتی که باعث کم شدن تمایل جنسی در شما یا همسرتان می شود دو نوع می باشند یا زایده ذهن شم است یعنی مربوط به ذهنیت شما می شود و مسئله بعدی، بُعد روانی دارد. زمانیکه شما در کودکی سوالی در رابطه با مسائل جنسی برایتان پیش آمده است اما جواب هایی که دریافت کرده اید نوعی ترس را در شما پروش داده است باعث شده که این ترس با شما همراه بوده و هر روز بزرگ و بزرگتر شود و این مسئله به مشکلاتی در تمایل داشتن در رابطه جنسی تبدیل شده است.

[/faq_item][faq_item title=”چطور رابطه جنسی خود را بهبود دهیم؟” number=”2″]

راه های بسیار زیادی برای بهبود و تقویت رابطه جنسی وجود دارد مانند: کارهایی که باعث محبت جسمانی در شما می شود، شوخی کردن با همسر و شریک جنسی خود، رعایت و اهمیت دادن به بهداشت شخصی، انتخاب لباس و آرایش متفاوت و… مواردی هستند که شما در تقویت و بهبود رابطه جنسیتان کمک زیادی خواهند کرد

[/faq_item][faq_item title=”چه کارهایی باعث می شوند که رابطه جنسی لذت بخش تر شود؟” number=”3″]

برای اینکه رابطه جنسی لذت بخش تری داشته باشید کارهای زیرا انجام دهید. اول از همه عجول نباشید، خجالت را کنار بگذارید، همسر خود را غافلگیر کنید و فکر اینکه می توانید از انجام یک رابطه کامل و بدون نقص بیرون آید را از سرخود دور کنید.

[/faq_item][/faq]

خلاقیت در رابطه جنسی

تنوع در حالات جنسی

این شاید طبیعی باشد که شما و یا همسرتان دوست نداشته باشید که مدام از روش ها و کارهای تکراری در رابطه جنسی خود استفاده کنید. اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید. چرا که در رابطه های تکراری از آغاز تا ابتدا می دانید چه اتفاقی قرار است بیافتد.

خود شما از این تکراری بودن رابطه خسته نشده اید؟ نیاز به هیجان را در رابطه جنسی خود احساس نمی کنید؟ دوست ندارید در رابطه جنسی غافلگیر شوید؟

قطعا که می خواهید یک رابطه لذت بخش را تجربه کنید و از هیجان و غافلگیری هم بدتان نمی آید. برای اینکه تنوع در حالات جنسی خود ایجاد کنید حتما نیاز نیست به سراغ عکس و فیلم و اینترنت بروید.

ذهن انسان خود خالق ایده های جدید می باشد و می تواند برای رابطه جنسی یک برنامه ریزی خوبی انجام دهد و با استفاده از ایده های جدید یک رابطه جدید و لذت بخشی را داشته باشید

همسرخود را در رابطه جنسی غافلگیر کنید
غافلگیری در رابطه جنسی

غافلگیری در رابطه جنسی

کار دیگری که برای خلاقیت در رابطه جنسی می توانید از آن استفاده کنید غافلگیر کردن همسر و شریک جنسیتان می باشد مثلا می توانید در زمان رابطه جنسی چشم های همسرتان را ببندید تا او متوجه نشود حرکت بعدی که می خواهید انجام دهید چه چیز می باشد اینگونه او را غافلگیر خواهید کرد. البته این مسئله را هم نیاز است بدانید که چشم ها هنگامی که بسته هستند مغز انسان به صورت غیر ارادی پردازش خود را آغاز خواهد کرد و افکاری در ذهن شما نقش می بندد که باعث تحریک پذیری بیشترخواهد شد

بازی با بدن همسر

با بدن همسر خود در حین رابطه جنسی بازی کنید. خانم ها از اینکه بدن آنها در زمان رابطه جنسی توسط همسرشان لمس شود لذت بسیاری می برند. اگر همیشه از یک نقطه برای آغاز رابطه جنسی استفاده می کنید در وسط کار وقفه ایجاد کنید و مجدد از جای دیگر بدن رابطه را آغاز کنید که حدس زدن آن برای همسرتان غیر ممکن باشد و مجدد به نقطه ابتدایی برگردید. آغاز های بی پایان، وقفه، غافلگیری  میتواند عطش هر زن و مردی را شعله ور سازد، تمامی نقاط بدن را مورد توجه قرار دهید می خواهیم در این زمینه به شما یک تقلب برسانیم که می توانید با آنجام دادن آن حس تحریک پذیری بیشتری را در همسر خود به وجود آورید و آن این است که  بوسیدن و لیسیدن ناحیه گردن باعث تحریک بیشتری می شود.

لمس کردن بدن از کارهای تحریک پذیری بیشتر در رابطه جنسی
بازی با بدن همسر

لباس و آرایشی جدید

این مسئله بیشتر مربوط به خانمها می باشد. شما برای رفتن به یک میهمانی و یا جشن عروسی چه لباسی را انتخاب می کنید؟ چه سبک آرایشی را در نظر دارید؟ چند روز برای کارهایتان زمان در نظر میگیرید؟

خب در رابطه جنسی با همسرتان هم اینگونه برخورد کنید مدل موهایتان را تغییر دهید و آرایشی زیبایی به آن بدهید. لباسی که همسرتان دوست دارد را بر تن کنید و کمی هم به آرایش صورت خود برسید.

برای همسر خود ناز و عشوه بیایید

نکته مهم اینجاست که اگر بلافاصله تن به رابطه جنسی دهید خیلی زود آتش جنسی همسرتان فروکش خواهد شد. بنابراین با حرکات مختلف سعی در عشوه آمدن برای همسرتان کنید.

مثلا در رختخواب شیطنت کنید، برقصید و کارهایی انجام دهید که عطش داشتنتان را برای همسرتان بیشتر کنید. این یکی دیگر از راه های ایجاد خلافیت در رابطه جنسی می باشد که میتوانید آن را به کار بگیرید.

برای همسر خود در رابطه جنسی عشوه بیایید
عشوه آمدن در رابطه جنسی

تاثیر خلاقیت در رابطه جنسی

خب تا به اینجا به چند نمونه کوچک اما تاثیر گذار از کارهایی که می توانید در رابطه جنسی خود آن ها را به کار ببرید تا از انجام رابطه و کارهای تکراری در رابطه جنسی جلوگیری کنید اشاره کرده ایم و گفتیم که هر یک از این روش های خلاقانه را چطور در رابطه خود به کار بگیرید.

اما مسئله اینجاست که آیا اینکارهای عنوان شده و خلاقیت هایی که در رابطه جنسی اعمال می کنید می توانند تاثیر گذار هم باشند یا نه؟!

خب باید بگوییم که نه زن ها و نه مرد ها از رابطه تکراری خوششان نمی آید و اگر این رابطه همیشه با انجام کارهای تکراری آغاز شود و به پایان برسد دیگر هیچ لذتی در این بین وجود نخواهد داشت و برای شما یک کاری روتین خواهد شد که تنها برای رقع نیاز آن را انجام می دهید.

اما با به کار بردن یک ایده و کار نو در رابطه جنسی، کاری خواهید کرد تا لذت آن رابطه برای هر دو نفرتان بیشتر شود و دوست داشته باشید که زمان رابطه خود را طولانی کنید و مانند رابطه های تکراری قبلی که انجام می دادید منتظر به پایان رسیدن آن نخواهید بود.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

 

 

اقدامات قبل از رابطه جنسی

 

 

تاثیر سر درد بر رابطه جنسی

 

 

قبل و بعد از رابطه جنسی چه بخوریم؟

چه امتیازی می دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =