سکستراپی » مقالات سکستراپی » 5 کاری که باید بعد از رابطه جنسی انجام شود

5 کاری که باید بعد از رابطه جنسی انجام شود

بعد از رابطه جنسی چه کار کنیم؟

اغلب زوج های فکر می کنند که در مورد اینکه قبل از رابطه جنسی چه کارهایی انجام شود تا رابطه بهتری داشته باشند را میدانند و نیازی نیست که با یک سکستراپ و یا مشاور در این زمینه صحبت کرده و راهنمایی هایی را دریافت نمایند.
ما باید بگوییم که قبل و بعد از رابطه جنسی نیاز است که شما یک سری کارهایی را انجام دهید که در بهتر شدن رابطه به شما کمک خواهند کرد.
با ما، در کلینیک سکستراپی دکتر نجات همراه باشید تا امروز درباره 5 کاری که باید بعد از رابطه جنسی انجام شود بیشتر بدانید.

کارهایی که بعد از رابطه جنسی باید انجام دهید

یک صنعت کامل وجود دارد که به شما می گوید چگونه در رختخواب بهتر باشید.

کتابچه های راهنمای دستورالعمل ها، فیلم ها، مشاوران سکستراپی و… اما وقتی صحبت از کارهایی که بعد از رابطه جنسی انجام می شود است شاید با مسئله مواجه شوید و ندانید که چه کار باید بکنید.

بعد از رابطه جنسی آدرنالین فروکش می کند، تنفس شما به حالت عادی برمی گردد.

پس برای اینکه بدانید بعد از رابطه جنسی چه کارهایی را بهتر است انجام دهید تا در رابطه های بعدی لذت بیشتری ببرید باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  1. از شریک جنسی خود درباره رابطه سوال کنید( برای تو چطور بود؟)
  2. بعد از رابطه جنسی بلافاصله نخوابید
  3. به باشگاه بروید
  4. شریک جنسی خود را نوازش کنید
  5. علایق و خواسته هایتان را بیان کنید
اهمیت داشتن رابطه جنسی
رابطه جنسی سالم

از شریک جنسی خود درباره رابطه سوال کنید( برای تو چطور بود؟)

بازخورد برای اکثر موارد مهم است اگر سازنده باشد، می تواند هر وقت یک وقت خوب را برای شما تضمین کند.

از گفتن آنچه دوست داشتید نترسید یا می خواهید دفعه دیگر امتحان کنید.

روی نکات مثبت تمرکز کنید، به هم بگویید چقدر عالی بود ، چه چیزی را دوست داشتید و چه حوصله ای دارید که این کار را دوباره انجام دهید.

این یک راه خوب برای ایجاد صمیمیت پس از پایان آن است.

بیان آنچه که در رابطه جنسی برایتان مهم است به شما کمک خواهد کرد در آینده نزدیک هیچ کس در مجاورت شما را ناراحت نکند.

بعد از رابطه جنسی بلافاصله نخوابید

اکثریت آقایون بلافاصله بعد از اتمام رابطه جنسی که برقرار کرده اند به خواب می روند.

این موضوع برای بسیاری از دانشمندان نیز جای سوال است که چطور آقایون در عرض چند ثانیه بعد از انزال به خواب میروند؟

خب باید بگوییم که در این مورد هورمون هایی مانند پرولاکتین و اکسی توسین مقصر هستند، همراه با ادعای جسورانه.

مغز مردان در هنگام ارگاسم مجدداً راه اندازی مجدد می شود، اما مشکل این است . مهم نیست که بعد از رابطه جنسی به خواب رفتن در زیست شناسی سخت گیر باشید، باید سعی کنید بیدار باشید.

اگر قبل از شریک زندگی خود به خواب بروید مانند یک عاشق خودخواه به نظر می رسید بنابراین باید منتظر بمانید تا ابتدا او را رها کنید.

مطمئناً ، اگر آنها این را هم خوانده اند و سعی می کنند بیشتر از شما بیدار بمانند.

به باشگاه بروید

به طور جدی. اگر بعد از رابطه جنسی انرژی کافی  داشته باشید پس می توانید به ورزش نیز بپردازید.

بالاتر بودن سطح تستوسترون بعد از رابطه جنسی به این معنی است که شما می توانید بعد از آن در ورزشگاه ورزش کنید و به عضله سازی کمک کنید.

برای اطمینان از انجام یک تمرین کامل، باید کمی شارژ کنید.

بعد از رابطه جنسی ورزش کنید
ورزش بعد از رابطه جنسی

شریک جنسی خود را نوازش کنید

کسی که با او رابطه جنسی برقرار می کنید انتظار این را دارد که بعد از اتمام رابطه جنسی موردنوازش کردن قرار گیرد. شاید شما هم بخواهید. شاید شما مایل باشید که این کار روی شما انجام شود.

پس برای خود را برای نوازش کردن شریک جنسیتان و مورد نوازش قرار گرفتن آماده کنید. به خاطر داشته باشید که اکثریت خانم ها این مسئله را بسیار دوست می دارند.

علایق و خواسته هایتان را بیان کنید

تحقیقات نشان داده است که چند دقیقه بعد از رابطه جنسی زمان خوبی برای درخواست لطف است.

با فرض اینکه شما کار مناسبی انجام داده اید، گفته می شود در آن چند لحظه دنج شرکایی که به احتمال زیاد تمایل دارند برای شما کارهایی انجام دهند یا با ایده های شما موافقت می کنند.

پس یکی دیگر از 5 کاری که باید بعد از رابطه جنسی انجام شود این است که درباره خواسته ها و علایقتان با شریک جنسی خود صحبت کنید.

البته سعی کنید که از این موقعیت سوء استفاده نکنید.

بعد از رابطه جنسی شریک جنسی خود را نوازش کنید
مهربانی کردن بعدش رابطه جنسی
در نهایت اینکه

ما سعی کردیم در این مقاله از سری مقالات کلینیک سکستراپی دکتر نجات به 5 کاری که باید بعد از رابطه جنسی انجام شود اشاره داشته باشیم.

در صورتیکه باز هم برایتان سوالاتی در زمینه رابطه جنسی و کارهایی که نیاز است قبل و بعد از رابطه انجام دهید مطرح است می توانید با مشاوران ما، در سایت drnejatclinic.com ارتباط داشته باشید.

[faq title=”سوالات مربوط به 5 کاری که باید بعد از رابطه جنسی انجام شود” open1st=”1″ openAll=”0″][faq_item title=” بعد از رابطه جنسی چه چیزی باید خورد؟” number=”1″]گوجه فرنگی، نان، سیب، سیب زمینی، قهوه، موز، شراب، پنیر و… مواد غذایی هایی هستند که بعد از رابطه جنسی باید بخورید.[/faq_item][faq_item title=”آیا مصرف آب بعد از رابطه جنسی خوب است؟” number=”2″]این عادت خوبی است که همیشه بعد از رابطه جنسی پوست کندن انجام دهید و نوشیدن آب به شما کمک می کند تا بیشتر پوست بگیرید. این به بدن شما کمک می کند تا باکتری های بیشتری را دفع کند و از بروز عفونت جلوگیری کند. همچنین ایده خوبی است که پس از تمام اقدامات جدی بدن خود را آبرسانی کنید.[/faq_item][faq_item title=”آیا رابطه جنسی باعث افزایش وزن می شود؟” number=”3″]رابطه جنسی باعث افزایش وزن نمی شود اما عدم تعادل هورمون های جنسی می تواند بر وزن بدن شما تأثیر بگذارد. با این حال ، این عدم تعادل هیچ ارتباطی با فعالیت جنسی شما ندارد. در واقع این امر به عواملی مانند سن بلوغ ، چرخه قاعدگی و یائسگی بستگی دارد.[/faq_item][/faq]

چه امتیازی می دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 11 =