سکستراپی » مقالات سکستراپی » 3 خواسته ی اصلی مردان در رابطه زناشویی

3 خواسته ی اصلی مردان در رابطه زناشویی

خواسته ی اصلی مردان در رابطه زناشویی

برای اینکه در زندگی زناشویی خود مشکلی نداشته باشید باید با خواسته های اصلی همسرتان در این رابطه به خوبی آگاهی داشته باشید.

آقایان و خانم های زیادی هستند که در رابطه جنسی از همسر خود خواسته هایی دارند که به علت آنکه اغلب افراد انتقاد پذیر نمی باشند (خانم ها و آقایون) این مسئله را مطرح نمی کنند و با بی میلی رابطه جنسی را انجام می دهند.

بسیاری از ما خواسته هایی از شریک جنسی خود داریم اما به علت های بسیاری همچون خجالت و رودربایسی هرگز آن ها بازگو نمی کنیم و یا انقدر بد خواسته خود رامطرح می کنیم که باعث دلخوری در طرف مقابل خود خواهیم شد.

مرد و زن بودن در این مسئله هیچ فرقی ندارد. اینکه شما برای داشتن یک رابطه زناشویی سالم بتوانید خواسته های خود و شریک زندگیتان را شناخته و به خوبی آن ها را برطرف نمایید اصلا خجالت ندارد.

رابطه جنسی
رابطه جنسی سالم

اگر شما با خواسته های شریک جنسی و همسر خود آشنایی ندارید و او هم این مسئله را تا کنون برای شما عنوان نکرده است جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. مشاورین ما در کلینیک سکستراپی برای شما به 3 خواسته ی اصلی مردان در رابطه زناشویی اشاره کوچکی کرده اند.

3 خواسته ی اصلی  مردان در رابطه زناشویی

  • برطرف کردن بوی بد واژن
  • نارضایتی از برخی رفتارهای جنسی
  • آغازگر نبودن رابطه جنسی

برطرف کردن بوی بد واژن

اولین موضوع که برای مردها در زمان برقراری رابطه جنسی دارای اهمیت می باشد بوی وازن همسرشان است.

در برخی از خانم ها بوی بدی در ناحیه واژن وجود دارد که این مسئله برای مردان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد تا جایی که می تواند آن ها را به سمت بی میلی برای رابطه جنسی نیز هدایت کند.

البته خیلی کم پیش می آید که مردها از این موضوع شکایتی به همسر خود کنند و این دقیقا دلیلش می تواند خجالت و رودربایسی باشد که دارند.

راه حل این مسئله اصلا کار سختی نیست و شما به عنوان یک زن باید همیشه برای بهداشت فردی خودتان هم که شده این موضوع را جدی بگیرید.

شستن مداوم ناحیه واژن می تواند بوی بد آن را کمتر کرده و از بین برد. اما شما آقایان به جای اینکه از این مسئله شاکی شوید و نسبت به رابطه جنسی بی میلی از خود نشان دهید که همسرتان ناراحت شود خیل ساده و به طور غیر مستقیم می توانید از او بخواهید که قبل از رابطه جنسی با شما به حمام بیاید و با شستن بدن یکدیگر مشکل بوی بد واژن همسر خود را نیز برطرف کنید.

با اینکار شما به او خواهید فهماند که بوی بدن تمیز او چقدر می تواند برای تحریک کردن شما در رابطه جنسی تاثیر گذار باشد و این موضوع لذت شما را برای رابطه چندین برابر خواهد کرد.

بوی بد واژن
رفع بوی بد واژن

نارضایتی از برخی رفتارهای جنسی

این کاملا امر طبیعی است که شما از برخی از رفتارهای جنسی همسرتان رضایت نداشته باشید زیرا این رفتارها در تحریک شما برای رابطه جنسی کمکی نمی کنند.

اما دلیل نمی شد که با لحن و رفتار بدی آن ها را به شریک جنسی خود بفهمانید. پس برای این موضوع نباید کاری کنید که باعث ناراحتی و نارضایتی همسرتان در رابطه جنسی شود.

اگر رفتاها و فانتزی های جنسی شریکتان شما را ناراحت می کند با او صحبت کرده و بخواهید که در زمان رابطه جنسی خود را در جایگاه شما تصور کند.

حالا این شما هستید که باید به او بگویید که چه کارهایی را انجام دهد. خیلی ساده می توانید فانتزی های جنسی که می خواهید در رابطه جنسی تجربه کنید را از شریک خود بخواهید تا برایتان انجام دهید.

شک نداشته باشید اگر هر دو نفر بتوانید فانتزی های جنسی یکدیگر را به خوبی برطرف کنید اوج لذت برای هر دو نفرتان شدت خواهد پیدا کرد و از رابطه جنسی سالم و لذتی بخشی برخوردار خواهید شد

آغازگر نبودن رابطه جنسی

این مشکل خیلب از خانم ها است که فکر می کنند همیشه مردها باید برای زرابطه جنسی پیش قدم شوند. باید بگوییم که این از اشتباه ترین باورهایی است که متاسفانه در بیشتر زوج های ایرانی وجود دارد.

اینکه شما بخواهید آغازگر یک رابطه جنسی با همسرتان باشید نه خجالت دارد و نه ایرادی در آن هست.

اگر همیشه منتظر بمانید تا همسرتان از شما درخواست رابطه کند باید بگوییم که ممکن است در برخی مواقع تیرتان به سنگ بخورد زیرا مردها هم با غروری که دارند ترجیح می دهند هر چند وقت یکبار این همسرشان باشد که برای داشتن رابطه پا پیش می گذارد.

زیرا در غیر اینصورت احساس خواهند کرد که شما را برای رابطه جنسی مجبور می کنند و ترجیح می دهند تا زمانیکه خودتان نخواهید با شما رابطه ای نداشته باشند.

پس همسرتان را درک کنید و گاهی شما برای رابطه جنسی پیش قدم شوید اینجوری او را متوجه خواهید کرد که خواسته هایش برایتان اهمیت دارد و شما با میل خودتان می خواهید که با او رابطه داشته باشید

آغازگر نبودن در رابطه جنسی
خواسته های مردان از رابطه جنسی

حرف آخر

رفتارهای اشتباهی که متاسفانه در برخی از خانم ها در رابطه جنسی نشات می گیرد این موضوع است که فکر می کنند مردها همه شبیه به هم هستند و خواسته های آن ها در رابطه جنسی نیز مشترک است باید بگوییم که اصلا این چنین نیست همانطور که خواسته های هر زنی برای رابطه جنسی با زن دیگر فرق دارد خواسته های مردان نیز با یکدیگر متفاوت است.

پس با توجه به این 3 خواسته ی اصلی  مردان در رابطه زناشویی سعی کنید یک رابطه جنسی سالم و لذت بخشی را با همسر خود داشته باشید همیشه هم کنار گذاشتن غرور چیز بدی نیست.

پس در زندگی مشترک و برای رابطه زناشویی دست از غرور بی جای خود بردارید تا زندگی مداوم و محکمی را به دور از خیانت با همسر خود تجریه کنید. رضایت دو طرف در رابطه جنسی مهم ترین اصلی است که هم زنان و هم مردها باید به آن اهمیت دهند.

چه امتیازی می دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 2 =