سکستراپی » مقالات سکستراپی » مردهایی که با همسرشان رابطه جنسی ندارند

مردهایی که با همسرشان رابطه جنسی ندارند

تمایل نداشتن مردها به رابطه جنسی

مشکلات بسیاری در زندگی های زناشویی وجود دارد که باعث می شود زن و شوهر نسبت به یکدیگر بی میل شده و تمایلی به برقراری رابطه جنسی از خود نشان ندهند. این مشکلات در صورتیکه حل نشوند منجر به جدایی و از هم پاشیدگی زندگی مشترک خواهند شد.

زمانیکه زن یا مرد وظیفه همسری خود را به درستی انجام ندهند اولین قدم را برای از هم گسیختگی زندگی برداشته اند. این بی میلی زوج ها در زندگی مشترک کوچکترین مشکلی که ممکن است به همراه داشته باشد خیانت یکی از طرفین می باشد.

یکی از مواردی که می خواهیم در این مطلب با شما در میان بگذاریم درباره آن دسته از مردهایی است که تمایلی که برقراری رابطه جنسی با همسر خود ندارند. به نظر شما کدام دسته از مردها با همسرشان رابطه جنسی ندارند؟ اصلا مردی وجود دارد که نسبت به رابطه جنسی با همسر خود تمایلی نداشته باشد؟

با ما در کلینیک سکستراپی دکتر نجات همراه باشید تا بیشتر در این باره با شما صحبت کنیم.

تنوع طلبی در رابطه جنسی
مرد تنوع طلب

مردهایی که با همسرشان رابطه جنسی ندارند

مردهایی که در رابطه جنسی با همسر خود بی میل هستند شامل دسته بندی های زیر می باشند.

  • مردهایی که کار زیاد می کنند
  • مردهایی که فیلم پورن زیاد تماشا میکنند
  • مردهایی که در دوران مجردی خود به خود ارضایی اعتیاد داشته اند
  • مردهای که تنوع طلب هستند
  • مردهایی که دچار اختلالات جنسی هستند
  • مردهایی که همسر آن ها سرد مزاج است
  • مردهایی که همسر آن مهارت لازم در رابطه جنسی را ندارد

همانطور که مشاهده می کنید و ما هم در مطالب بالا اشاره کرده ایم تعداد مردهایی که با همسرشان رابطه جنسی ندارند کم هم نمی باشد. آیا برای این دسته از مردها که با همسرشان نمی توانند رابطه جنسی برقرار کنند راه درمانی هم وجود دارد؟

خب اکنون می خواهیم درباره هر یک از این دسته بندی ها به اختصار برایتان توضیح دهیم تا اگر همسر شما هم خدای نکرده جزء یکی از این دسته بندی ها می باشد بتوانید با مشاوره و دوره های سکستراپی راه مناسبی را جهت درمان آن ها پیدا کنید.

مردهایی که زیاد کار می کنند

دسته اول از مردانی که با همسرشان رابطه جنسی ندارند کسانی هستند که خود را زیاد درگیر کار کرده اند و به اصطلاح زیاد کار میکنند.

این مردها به دلیل اینکه زیاد کار میکنند ذهن آنها خسته شده و دیگر نمی توانند انرژی لازم را برای رابطه جنسی با همسرشان داشته باشند و اگر هم وارد رابطه جنسی شوند ذهن آن ها آنقدر درگیر مسائل کاری شده است که نمی توانند تمرکز لازم را برای رابطه جنسی داشته باشند.

تماشا کرن فیلم پورن
تاثیر فیلم پورن بر رابطه جنسی

مردهایی که فیلم پورن زیاد تماشا میکنند

دسته دوم افرادی هستند که فیلم های پورن تماشا می کنند. این دسته از مردها زمانیکه فیلم های پورن می بینند ناخواسته انتظارات آن ها در رابطه جنسی بالا می رود و توقع دارند که همه آن صحنه ها که در فیلم تماشا کرده اند در واقعیت هم اتفاق بیافتد که اغلب در رابطه جنسی واقعی این اتفاقات کمتر رخ می دهد.

آنها دوست دارند که همسرشان هم مانند بازیگرهای زن پورن در رابطه جنسی برخورد کنند. تماشای فیلم پورن باعث می شود فانتزی های جنسی افراد تعییر کند و تمایل و انتظارات آن ها در رابطه جنسی بالا رود و به دلیل اینکه از قضاوت شدن می ترسند فانتزی های خود را با همسرشان در میان نگذاشته و نسبت به رابطه جنسی بی میل می شوند.

مردهایی که در دوران مجردی خود به خود ارضایی اعتیاد داشته اند

خود ارضایی در زمان مجردی یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود مردها نسبت به رابطه جنسی با همسرشان بی میل شوند.

برخی از آقایان هستند که در زمان مجردی خود انقدر این عمل را انجام داده اند که نسبت به آن اعتیاد پیدا کرده اند و ترک این عادت برایشان سخت می باشد و احساس می کنند لذتی را که از خودارضایی بدست می آورند نمی توانند در رابطه جنسی با همسرخود تجربه کنند.

خانم های سرد مزاج در رابطه جنسی
بی میلی جنسی

مردهایی که تنوع طلب هستند

شاید شما هم این اصطلاح را درباره افراد پیرامون خود شنیده باشید که مثلا فلانی بسیار تنوع طلب می باشد. این اصطلاح درباره هر موضوعی میتواند اتفاق بیافتد و هر انسانی ممکن است نسبت به هر چیزی در دنیای اطراف خود تنوع طلب باشد.

اما تنوع طلبی در رابطه جنسی فرق دارد و این یکی دیگر از مواردی است که باعث می شود برخی از آقایان با همسرشان رابطه جنسی نداشته باشند، در این نوع از تنوع طلبی باید بگوییم که دلیل از هم پاشی بسیاری از زندگی های مشترک شده است.

این دسته از مردها، کسانی هستند که در دوران مجردی خود با افراد مختلفی رابطه جنسی داشته اند و زمانیکه وارد زندگی مشترک می شوند در ابتدا با همسر خود رابطه گرمی دارند اما بعد از مدتی این رابطه رو به سردی می رود چرا که آنها نسبت به زن های دیگر حس جنسی بیشتری دارند.

مردهایی که دچار اختلالات جنسی هستند

این مردها به خاطر زودانزالی و یا اختلال نعوظ در ارضاء کردن همسرشان ناتوان هستند و همین مسئله باعث شده است که اعتماد به نفس جنسی خود را از دست دهند بنابراین ترجیح می دهند که با همسر خود رابطه جنسی نداشته باشند که این طرز فکر اصلا درست نمی باشد و با یک مشاوره و زوج درمانی میتوانند مشکل خود را برطرف نمایند.

 مردهایی که همسر آنها سرد مزاج است

خانم هایی که سرد مزاج هستند باعث بی میلی جنسی در همسرشان می شوند. آقایونی که نسبت به رابطه جنسی حساس هستند زماینکه با رفتارهای سر همسر خود مواجه می شوند ناخواسته تمایل به رابطه جنسی با همسرشان را از دست خواهند داد.

تشخیص اختلال جنسی آقایون
اختلال جنسی

مردهایی که  همسر آن مهارت لازم در رابطه جنسی را ندارد

متاسفانه برخی از خانم ها بر این عقیده هستند که رابطه جنسی تنها اینکه نیاز جنسی همسر خود را برطرف کنند و این یعنی اینکه وظیفه همسری خود را به طور کامل انجام داده اند. در صورتیکه شیطنت کردن زن ها در رابطه جنسی از کارهایی است که باعث لذت بخش تر شدن رابطه جنسی آنها شده و به تحریک پذیری بیشتر همسرشان کمک خواهند کرد.

حرف آخر

اگر همسر شما هم در یکی از دسته بندی مردهایی که با همسرشان رابطه جنسی ندارند قرار دارند و شما از این مسئله اذیت می شوید و میخواهید برای دوام زندگی زناشویی خود قدمی بردارید حتما به مراکز زوج درمانی و سکستراپی مراجعه کنید تا با مشورت ها و راهنمای هایی که به شما می کنند بتوانید برای درمان همسر خود کمکی به او و خودتان کرده باشید.

چه امتیازی می دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =