سکستراپی » مقالات سکستراپی » افراط در رابطه جنسی

افراط در رابطه جنسی

رابطه جنسی

در مقاله های قبلی درباره رابطه جنسی و اینکه چه زمانی نیاز دارید که به کلینک سکستراپی مراجعه کنید بارها صحبت کرده ایم و قصد داریم در مقاله امروز به افراط دررابطه جنسی بپردازیم.

فواید رابطه جنسی

داشتن یک رابطه جنسی خوب و متعادل به علت لذتی که در طرفین به وجود می آورد باعث می شود که افراد حس سبکی و نشاط آوری را تجربه کنند همچنین داشتن یک رابطه خوب می تواند به درمان بسیاری از بیماری ها مخصوصا اختلالات عصبی، رفع استرس، افسردگی و کاهش خشم در افراد بسیار کمک کند.

از دیگر فایده هایی که رابطه جنسی خوب می تواند داشته باشد کاهش و تسکین درد می باشد همچنین این رابطه به تنظیم هورمون ها در کاهش درد و روند درمان بسیاری از بیماری ها همچون بیماری های کلیوی، سر درد، سرگیجه و بیماری های روانی بسیار تاثیر گذار می باشد.

اما در نقطه مقابل فواید رابطه جنسی افراط در رابطه جنسی وجود دارد که می تواند برای زوجین دردسر هایی را نیز در بر داشته باشد.

افراط در رابطه جنسی
رابطه جنسی

افراط در رابطه جنسی

در بسیاری از مقاله ها به سلامت رابطه جنسی اشاره شده است و تاکید شده که هر چه تعداد دفعاتی که قصد رابطه جنسی با شریک جنسی خود دارید بیشتر باشد بدون شک می تواند تاثیرات بیشتری را بر سلامت روح و جسم شما بگذارد.

تا به حال شده است که درباره افراط دررابطه جنسی فکر کرده باشید و یا اصلا به این موضوع فکر کرده باشید که افراط در این کار می تواند برای شما و سیستم ایمنی بدنتان مضر باشد و یا مفید؟

نیاز جنسی یک امر کاملا طبیعی می باشد که در وجود هر انسان زنده ای نهاده شده است و شما نیز موظف هستید تا نیاز خود را به شکل صحیح برطرف سازید.

داشتن رابطه جنسی می تواند فواید بسیاری برای شما داشته باشد اما باید بدانید که افراط در این امر نیز می تواند مضر نیز باشد.

مضرات افراط در رابطه جنسی

زمانیکه درباره افراط صحبت می شود بسیاری از مواقع پیش آمده است که ذهن شما خواسته و یا ناخواسته به سمت مضرات مواد غذایی و خوراکی، مضرات مواد آرایشی و… برود و هیچگاه به این موضوع فکر نکرده اید که شاید این کلمه درباره مسائل دیگر هم کاربرد داشته باشد.

افراط و تفریط نه تنها در مواد خوراکی می تواند مورد استفاده قرار گیرید بلکه در رابطه جنسی هم این افراط می تواند وجود داشته باشد و ضررهایی را برای شما در بر داشته باشد.

افراط در رابطه جنسی از اشتباهاتی می باشد که بسیاری ارز زوج ها خیلی ساده از آن گذر می کنند و برایشان دارای اهمیت نمی باشد اما باید بدانید که در صورت نادیده گرفتن این موضوع متاسفانه رابطه شما دچار بحران و اختلال خواهد شد.

زیاده روی کردن در رابطه جنسی باعث ضعیف شدن قلب، مغز، معده، اعصاب چشم، کبد، کلیه، مثانه، کاهش قوای جنسی در آقایان، بدبویی دهان و بسیاری مشکلات دیگر می شود.

در صورت افزایش رابطه جنسی میزان اسپرم در هر بار انزال کاهش پیدا خواهد کرد که میزان هر اسپرم بین 40 تا 60 میلیون می باشد که در هر میلی لیتر مایع منی وجود دارد و زمانیکه این تعداد به 20 برسد ممکن است در باروری شما مشکل ایجاد نماید.

Sexo excesivo
افراط در رابطه جنسی

اما اگر افراط  در رابطه جنسی را کنار بگذارید و این میزان اسپرم را به طور طبیعی از دست دهید مشکلی در باروری نخواهید داشت. باید این موضوع را به خاطر داشته باشید که داشتن چند روز استراحت ما بین هر رابطه جنسی می تواند انرژی های از دست رفته را در شما جبران و جایگزین نماید و به سیستم ایمنی بدن شما نیز کمک بسیاری خواهد کرد.

حرف آخر

داشتن یک رابطه جنسی معمولی به طور معمول مساوی است با یک ساعت پیاده روی کردن با سرعت متوسط و چیزی نزدیک به 200 کالری را سوزاندن. به همین دلیل است که داشتن رابطه جنسی مداوم بدون داشتن فاصله زمانی برای استراحت می تواند ضررهایی را برای سیستم بدنی شما در بر داشته باشد. بنابراین سعی کنید افراط در رابطه جنسی را کنار گذاشته و به طور معمول برای داشتن رابطه جنسی خود را آماده کنید که هم سلامت بدنی خود را به خطر نیاندازید و هم سلامت روح خود را دچار مشکلات روانی نکنید.

1/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =